O mnie

Od wielu lat pomagam ludziom dojść do zdrowia. Reprezentuję holistyczny czyli uniwersalny i całościowy punkt widzenia na zdrowie ludzkie. W swoim programie  terapeutycznym uwzględniam stan ducha, tryb życia, miejsce zamieszkania i pracy moich klientów.

W bioenergoterapii działam na strefy ciała, gdzie występują zaburzenia energetyczne. Oczyszczając te miejsca z niewłaściwej energii udrażniam i doprowadzam do właściwego przepływu w kanałach meridianowych, jednocześnie równoważę działanie czakr. Po tym następuje ogólne doenergetyzowanie, szczególnie miejsc oczyszczonych. Końcowa faza polega na wyrównaniu aury i jej zabezpieczeniu.

W pracy swojej wykorzystuję metody: 

  • Chromoterapię (pracę z kolorami) 
  • Bioenergię auryczną (działanie na aurze)
  • BSM bioemanacyjne sprzężenie z mózgiem.

Przekazy moje wykonuję w pozycji siedzącej i leżącej. Siedząca trwa około 30-45 min, natomiast leżąca – ok 60-75 min. Podczas całej terapii – zalecam od 6 do 10 zabiegów,  wykonywane są naprzemiennie, siedząco- leżąco.

Człowiek to prawdziwe perpetum mobile. Łatwiej niż przypuszczamy nasz organizm potrafi się regenerować, nie zawsze o tym wiemy, a jeszcze rzadziej chcemy w to uwierzyć.

Jeśli po odwiedzeniu mojej strony będziecie mieli Państwo jakieś pytania i wątpliwości, odpowiem na nie z przyjemnością poprzez kontakt mailowy lub bezpośredni – telefoniczny.